Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Szukasz oryginalnego prezentu dla miłośnika Harrego Pottera? Chcesz się przenieść do świata magii? A może jesteś fanem nietypowych i oryginalnych dodatków? Idealnie trafiłeś! Lampka Insygnia Śmierci pozwoli Ci wkroczyć w magiczną krainę pełną światła. Teraz dementorzy i inne podłe kreatury nie będą dłużej czaiły się w ciemnościach. Wystarczy włączyć lampkę Insygnia Śmierci, aby rozjaśnić mrok i odgonić wszystkie straszydła.

Insygnia Śmierci, jak sama nazwa wskazuje i jak głosi legenda, są to przedmioty stworzone przez Śmierć. Podarowane trzem braciom. Wedle legendy, osoba która będzie w posiadaniu wszystkich trzech insygniów stanie się Panem Śmierci. Te trzy przedmioty udało się w efekcie, na pewien czas zgromadzić jedynie Harremu Potterowi. Teraz i Ty możesz być bliżej Insygniów, poprzez lampkę z ich symbolem. Oświetlenie można zamontować na ścianie lub postawić na szafce nocnej. Lampka Insygnia Śmierci to nietypowe oświetlenie, przedstawiające bardzo ciekawy "spektakl" tworząc jakoby lustrzaną drogę. Ten wyjątkowy gadżet będzie Ci przypominał o przygodach jakie przeżył Harry Potter i jego przyjaciele, a dodatkowo świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu.

Lampę można podłączyć pod zasilanie USB, bądź zasilić ją  trzema bateriami AA. Ozdoba jest o wymiarze 31 cm. Opakowanie jest bardzo hustowne, eleganckie i kolorowe, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na prezent. Tylko prawdziwy fan Pottera rozpozna wzór Insygnii Śmierci. Jest to oryginalny produkt na oficjalnej licencji.

Lampka Insygnia Śmierci to rewelacyjny upominek dla fanów magicznego świata J. K. Rowling, ale także dla osób lubiących niebanalne wnętrza. Stwórz swój własny magiczny kącik w zaciszu domowym. Dzięki niej przynajmniej na chwilę poczujesz się jak w Hogwarcie. Zdjęcia nie są w stanie oddać magii płynącej z lampki, jest ona niezwykle majestatyczna i mistyczna..


Gadżet w szczegółach:

  • lampka Insygnia Śmierci
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • zasilanie USB lub bateryjne (3 x AA - brak w zestawie)
  • możliwość postawienia na biurku, połce, bądź zawieszenia na ścianie
  • wymiary: 31 cm