Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie ulega wątpliwości, że seria „Harry Potter” J.K. Rowling zdobyła mnóstwo fanów w różnych zakątkach świata. Istnieje duża szansa, że wśród naszych bliskich jest ktoś, kto sam jest wielbicielem tej serii i z sentymentem powraca wspomnieniami do emocji, jakie towarzyszyły mu przy zapoznawaniu się z przygodami młodego czarodzieja. Jeśli znamy kogoś takiego, warto uwzględnić to przy wybieraniu prezentu. Ciekawym pomysłem może być tutaj kalendarz adwentowy produkcji firmy Cinereplicas.

 

Może to być doskonały upominek dla osób, które cenią sobie wspomnianą wcześniej sagę. Kalendarz utrzymany jest w kolorystyce ciemnoczerwonej, zielonej, a także złotej. Widnieje na nim symbol Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. W środku natomiast znaleźć można mnóstwo drobiazgów, które nawiązują w swoim wyglądzie do świata magii przedstawionego w uniwersum „Harry’ego Pottera”. Koncepcja kalendarza adwentowego polega na tym, że każdego dnia adwentu odkrywa się kolejną niespodziankę. Wśród dostępnych w tym przypadku opcji znaleźć możemy chociażby magnesy, stempelki, naklejki na telefon, przypinki, czy też tatuaże. To jednak tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekają na otwierającego poszczególne skrytki kalendarza.

 

Taki drobny upominek może się świetnie sprawdzić w przypadku pasjonatów Harry’ego Pottera. Warto zastanowić się nad zakupem takiego prezentu, gdyż może on dostarczyć wiele rozrywki i radości, a jednocześnie zawiera w sobie element zaskoczenia, który w pewien sposób jest  naprawdę emocjonujący.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt zawiera 24 akcesoria związane ze światem magii i czarodziejstwa
  • Idealny kalendarz dla fana świata czarodziejów
  • Produkt na oficjalnej licensji
  • Wysoka jakość wykonania
Polecamy