Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wybranie upominku dla kobiety, a dodatkowo fanki serii „Harry Potter” J.K. Rowling może nie być wcale prostym zadaniem. Niewątpliwie przydać się tutaj może nieszablonowe myślenie. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wyjątkowy kalendarz adwentowy z kolekcji firmy The Carat Shop, który z pewnością może być bardzo miłym drobiazgiem do podarowania w prezencie komuś bliskiemu, kto czuje się sentymentalnie związany z sagą poświęconą przygodom młodego czarodzieja.

 

Kalendarz adwentowy to w dzisiejszych czasach bardzo popularny gadżet. Każdego kolejnego dnia adwentu odkrywa się tutaj niespodziankę, którą w tym konkretnym przypadku jest biżuteria,  czyli różnego rodzaju zawieszki, naszyjniki, czy też kolczyki. Dla tych, którzy uwielbiają tego rodzaju błyskotki, a jednocześnie cenią sobie uniwersum czarodziejskiego świata, może to być doskonały upominek. Dodatkowo element zaskoczenia zawarty w całej koncepcji kalendarza adwentowego może dostarczyć rozrywki. Taki drobiazg nieraz może stanowić doskonały wybór.

 

Poszczególne elementy biżuterii, które można tutaj znaleźć, nawiązują w jakiś sposób do uniwersum wspomnianego już „Harry’ego Pottera”. Sam kalendarz natomiast posiada szkarłatno-złotą oprawę, natomiast w środku widnieje obrazek przedstawiający Szkołę Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, otoczony błękitem. Taki kalendarz adwentowy może być doskonałym sposobem na to, aby zaakcentować dbałość o upodobania osoby obdarowanej przy wybieraniu prezentu, jeśli mamy do czynienia z fanem wymienionej serii.

Gadżet w szczegółach:

  • Kalendarz z 24 akcesoriami: kolczyki, naszyjnik z wisiorkiem, bransoletka z charmsami
  • Produkt licencjonowany
  • Wysoka jakość wykonania