Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Nie ulega wątpliwości, że seria „Harry Potter” napisana przez J.K. Rowling już od wielu lat cieszy się popularnością na całym świecie. Świat czarodziejów skutecznie wciągnął dzieci i dorosłych, sprawiając, że wielu fanów chce mieć w swoim posiadaniu gadżety związane z kultowymi postaciami, czy też elementami świata przedstawionego w książkach. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą takie firmy jak The Noble Collection, które produkują przedmioty nawiązujące do czarodziejskiej stylistyki.

Z kolekcji wspomnianego producenta pochodzi świecący długopis, którego zadaniem jest imitowanie wyglądu czarodziejskiej różdżki. Użytkownik ma możliwość uruchomienia światełka przy pomocy dedykowanego przycisku. Dodatkowo warto zauważyć tutaj także estetyczną oraz dekoracyjnie ozdobioną nakładkę, która może posłużyć jako zdejmowana rękojeść rekwizytu. Może to być doskonały przykład gadżetu przystosowanego do pełnienia zarówno funkcji czysto wizualnych, jak i praktycznych. Długość przedmiotu wynosi około 23 centymetrów, dzięki czemu jest on zgrabny oraz wygodny w korzystaniu.

Fani przygód młodego czarodzieja mogą naprawdę ucieszyć się z takiego drobiazgu. Niewielki przedmiot nawiązujący do stylistyki ulubionego uniwersum nieraz jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent. Dzięki niemu podczas pisania, ekspozycji takiego rekwizytu w swojej przestrzeni, czy też prostej zabawy światełkiem można dać wyraz swojemu głębokiemu przywiązaniu do magicznego świata, który zdobył uznanie wśród licznego grona osób.


Gadżet w szczegółach:

  • Długopis różdzka świecąca
  • Model: Hermiona Granger
  • Długość: 23 centymetry
  • Opakowanie prezentowe z okienkiem
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...