Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie ulega wątpliwości, że seria „Harry Potter” napisana przez J.K. Rowling już od wielu lat cieszy się popularnością na całym świecie. Świat czarodziejów skutecznie wciągnął dzieci i dorosłych, sprawiając, że wielu fanów chce mieć w swoim posiadaniu gadżety związane z kultowymi postaciami, czy też elementami świata przedstawionego w książkach. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą takie firmy jak The Noble Collection, które produkują przedmioty nawiązujące do czarodziejskiej stylistyki.

Z kolekcji wspomnianego producenta pochodzi świecący długopis, którego zadaniem jest imitowanie wyglądu czarodziejskiej różdżki. Użytkownik ma możliwość uruchomienia światełka przy pomocy dedykowanego przycisku. Dodatkowo warto zauważyć tutaj także estetyczną oraz dekoracyjnie ozdobioną nakładkę, która może posłużyć jako zdejmowana rękojeść rekwizytu. Może to być doskonały przykład gadżetu przystosowanego do pełnienia zarówno funkcji czysto wizualnych, jak i praktycznych. Długość przedmiotu wynosi około 23 centymetrów, dzięki czemu jest on zgrabny oraz wygodny w korzystaniu.

Fani przygód młodego czarodzieja mogą naprawdę ucieszyć się z takiego drobiazgu. Niewielki przedmiot nawiązujący do stylistyki ulubionego uniwersum nieraz jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent. Dzięki niemu podczas pisania, ekspozycji takiego rekwizytu w swojej przestrzeni, czy też prostej zabawy światełkiem można dać wyraz swojemu głębokiemu przywiązaniu do magicznego świata, który zdobył uznanie wśród licznego grona osób.


Gadżet w szczegółach:

  • Długopis różdzka świecąca
  • Model: Hermiona Granger
  • Długość: 23 centymetry
  • Opakowanie prezentowe z okienkiem
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...