Wczytuję dane...
EAN: 849421004415
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

„Harry Potter” autorstwa J.K. Rowling to niewątpliwie seria kultowych tekstów kultury, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Przygody młodego czarodzieja wzbudzają wiele emocji, a wartka akcja nie pozwala się nudzić. Nic zatem dziwnego, że wiele osób uważa się za prawdziwych wielbicieli magicznego świata i z ochotą szuka okazji, aby zaopatrzyć się w gadżety związane ze wspomnianymi wcześniej książkami.

Jednym z ciekawych pomysłów może być tutaj zakup świecącego długopisu z kolekcji The Noble Collection, który swoim wyglądem imituje czarodziejską różdżkę. Jest on długości około 23 centymetrów, co sprawia, że to bardzo zgrabny i wygodny w użytkowaniu artykuł biurowy. Dodatkowo przy pomocy specjalnego przycisku można uruchomić światełko, co może okazać się naprawdę praktyczną funkcją tego przedmiotu. Długopis wyposażony jest w zdobioną nakładkę, dzięki czemu prezentuje się estetycznie i może służyć nie tylko celom użytkowym, ale również czysto prezentacyjnym.

W świecie czarodziejów różdżka była naprawdę istotnym artefaktem. Z tego właśnie powodu sprezentowanie gadżetu nawiązującego do tej stylistyki może okazać się świetną opcją, jeżeli mamy do czynienia z kimś, kto wprost uwielbia Pottera i jego przygody. Świecący długopis jest wykonany w sposób atrakcyjny pod kątem wizualnym, a jednocześnie stanowi bardzo funkcjonalne narzędzie. Można go umieścić na honorowym miejscu w swoim salonie lub innym pomieszczeniu, zaznaczając swoje przywiązanie do serii, jak również aktywnie korzystać z niego na co dzień, świecąc nim albo pisząc.

Gadżet w szczegółach:

  • Długopis z latarką - rózdzka Albus Dumbledore
  • Kolekcja z filmu: Harry Potter
  • Producent: The Noble Collection
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji.Długość: 23 cm
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...