Wczytuję dane...
EAN: 849421003104
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jak można się domyślać, skrzynia jest bardzo cennym przedmiotem w szkole Hogwartu. W naszym sklepie dostępny jest bardzo ciekawy gadżet Harry Pottercharm skrzynia Quidditcha. Jest to zawieszka na każdego rodzaju bransoletkę, przedstawiająca skrzynię Quidditcha wraz z piłkami w środku (kafel, tłuczki i złoty znicz).

Charm Harry Potter jest w kształcie skrzyni do Quidditcha. Model jest wykonany z dbałością o każdy najmniejszy detal. Co więcej, zawieszka otwiera się i zamyka, tak jak prawdziwa skrzynia! W jej środku znajdziemy starannie ułożone i wykonane piłki do Quidditcha.

Produkt zapakowany jest w oryginalne, tekturowe pudełko. Jest to oczywiście produkt oryginalny i na oficjalnej licencji producenta.

Charm skrzynia Quidditcha będzie stanowiła efekciarski gadżet i będzie zawieszką jedyną w swoim rodzaju. Zawieszka jest idealna dla prawdziwych fanów przygód o Harrym Potterze. Idealnie nadaje się również na prezent.

Quidditch, to gra sportowa, którą poznajemy już w pierwszej części przygód Harry’ego Pottera. W szkole Hogwartu quidditch jest najpopularniejszym sportem. Niewielu szczęśliwców może znaleźć się w drużynie popularnego Quidditcha. Na boisku gry może znajdować się jedynie siedmiu zawodników. Rozgrywka odbywa się na miotłach, a zawodnicy podają między sobą kafel, który starają się przerzucić przez jedną z trzech pętli. Obrońca przeciwnej drużyny ma zadanie zatrzymania kafla. Jedna osoba — szukający ma najważniejsze zadanie — złapanie złotego znicza. Z chwilą jego zdobycia mecz się kończy. Wszystkie piłki, czyli kafel, tłuczek oraz Złoty Znicz przechowywane są specjalnej skrzyni.

Produkt został wydany w okrełśonej ilości egzempalrzy.


Gadżet w szczegółach:

  • produkt unikatowy
  • opakowanie: kolorowe tekturowe z okienkiem
  • wielkość: ok. 2 cm
  • pasuje do każdej bransoletki
  • charm zawieszka skrzynia do Quidditcha - produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Polecamy