Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jak można się domyślać, skrzynia jest bardzo cennym przedmiotem w szkole Hogwartu. W naszym sklepie dostępny jest bardzo ciekawy gadżet Harry Pottercharm skrzynia Quidditcha. Jest to zawieszka na każdego rodzaju bransoletkę, przedstawiająca skrzynię Quidditcha wraz z piłkami w środku (kafel, tłuczki i złoty znicz).

Charm Harry Potter jest w kształcie skrzyni do Quidditcha. Model jest wykonany z dbałością o każdy najmniejszy detal. Co więcej, zawieszka otwiera się i zamyka, tak jak prawdziwa skrzynia! W jej środku znajdziemy starannie ułożone i wykonane piłki do Quidditcha.

Produkt zapakowany jest w oryginalne, tekturowe pudełko. Jest to oczywiście produkt oryginalny i na oficjalnej licencji producenta.

Charm skrzynia Quidditcha będzie stanowiła efekciarski gadżet i będzie zawieszką jedyną w swoim rodzaju. Zawieszka jest idealna dla prawdziwych fanów przygód o Harrym Potterze. Idealnie nadaje się również na prezent.

Quidditch, to gra sportowa, którą poznajemy już w pierwszej części przygód Harry’ego Pottera. W szkole Hogwartu quidditch jest najpopularniejszym sportem. Niewielu szczęśliwców może znaleźć się w drużynie popularnego Quidditcha. Na boisku gry może znajdować się jedynie siedmiu zawodników. Rozgrywka odbywa się na miotłach, a zawodnicy podają między sobą kafel, który starają się przerzucić przez jedną z trzech pętli. Obrońca przeciwnej drużyny ma zadanie zatrzymania kafla. Jedna osoba — szukający ma najważniejsze zadanie — złapanie złotego znicza. Z chwilą jego zdobycia mecz się kończy. Wszystkie piłki, czyli kafel, tłuczek oraz Złoty Znicz przechowywane są specjalnej skrzyni.

Produkt został wydany w okrełśonej ilości egzempalrzy.


Gadżet w szczegółach:

  • produkt unikatowy
  • opakowanie: kolorowe tekturowe z okienkiem
  • wielkość: ok. 2 cm
  • pasuje do każdej bransoletki
  • charm zawieszka skrzynia do Quidditcha - produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Polecamy