Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jeśli jesteś prawdziwym fanem Gwiezdnych Wojen, to dobrze wiesz kto kryje się pod nazwą Darth Maul. Natomiast gwiezdno wojenni ignoranci mogą nie wiedzieć, że Darth Maul to słynny wojownik Sith'ów posługuący się unikalnym mieczem świetlnym o podwójnym ostrzu. Owy podwójny miecz w rękach Darth'a Maul'a to śmiercionośna broń..

Pragniemy przedstawić Wam bezpieczniejszą i bardziej 'pokojową' wersję miecza Darth Maul. W naszym przypadku jest nią lampka nocna miecz świetlny Darth Maul wprost ze Star Wars! Lampka jest wierną repliką miecza, z tą różnicą że została zaprojektowana z myślą o przymocowaniu do ściany. Dwa świecące ostrza, rozświetlą mrok pokoju czerwoną barwą. Lampka miecz Darth Maul dostarczana jest w kilku częściach, które należy samodzielnie złożyć w świecącą broń.

Lampka została wykonana w taki sposób, aby możliwe było przymocowanie jej do ściany z ostrzami ustawionymi pionowo, lub poziomo. Niestety źródłem zasilania miecza nie jest żadna kosmiczna energia, ale typowa baterie AAA w ilości 5 sztuk – nie dołączone do opakowania.Gadżet w szczegółach:

  • Star Wars Science Lightsaber Room Light Darth Maul –  lampka nocna miecz świetlny Darth Maul ze Star Wars
  • Zasilanie: 5 baterii AAA – brak w zestawie
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Waga produktu: 1,3 kg
  • Opakowanie: karton
Polecamy