Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gwiezdne wojny - Kubek termoaktywny miecze świetlne Star Wars nadaje się dla każdego Jedi, a szczególnie dla tych, którzy jeszcze nie odkryli swoich mocy, ale i tak z zapartym tchem śledzą losy wszystkich wojowników tej dobrej strony. Dzięki takiemu niepozornemu naczynku podczas popijania dowolnego napoju poczują się jak napełnia cię moc wielkiego mistrza!

Co ciekawe, nawet jeśli będzie się miało słabszy dzień – wcale nie trzeba się martwić o brak mocy czy też energii, bowiem do efektywnego spożywania napitku z tego napoju wystarczy nieco wyższa temperatura, aby uruchomić moc mieczy świetlnych znajdujących się na kubku. Chcesz się przekonać jak to działa tzn. jaką ten kubek ma moc? Nie musisz udawać się na szkolenia do Imperium wystarczy, że napełnisz kubek gorącym napojem a cała gama mieczy świetlnych umieszczonych na zewnętrznej warstwie kubka ujawni się Twoim oczom!

Kubek Star Wars to fantastyczna gratka dla fanów tej jedynej w swego rodzaju sagi. Idealny pomysł na prezent dla wojownika Jedi bez względu na wiek czy płeć. Będzie cieszyć, inspirować, zachęcać do ponownego obejrzenia znakomitej, gwiezdnej sagi.  Każdy jego detal wręcz emanuje światłem jasnej strony galatyki – czy można się temu oprzeć? Niech moc będzie z Wami!


Gadżet w szczegółach:

  • kubek reagujący na zmianę temperatury
  • ergonomiczny kształt
  • pojemność: 300 ml
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...