Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Stresujących sytuacji doświadczamy każdego dnia. Nie inaczej wyglądało życie bohaterów Star Wars. Ciągłe ucieczki, walki, planowanie strategii i zmierzanie się z problemami życia na statku i przestrzeni kosmicznej. Pomimo, że często ich sytuacja wydawała się bez wyjścia, potrafili opanować nerwy i wychodzili z opresji. Ucz się od filmowych bohaterów, jak radzić sobie ze stresem i regulować jego poziom.

Pomogą Ci w tym 3 różnego rodzaju maskotki antystresowe. Każda z nich przedstawia innego filmowego bohatera. Zabawki zostały wykonane z miękkiej i wytrzymałej gumy. Bez względu na to ile razy i jak mocno będziesz je ściskał, one zawsze wrócą do swojego pierwotnego kształtu. Do wyboru są następujący bohaterowie:

  • Stormtrooper – kolorystyka biało-czarna, wysokość 13 cm, waga 76 gramy
  • Boba Fett – kolorystyka mieszana, wysokość 13 cm, waga 83 gramy
  • Darth Vader – kolorystyka: czarny, wysokość 13 cm, waga 90 gramy
  • R2D2 - kolorystyka: biało-niebieski 13 cm

Każda zabawka zapakowana jest w eleganckie pudełko z okienkiem. Antystresowe zabawki Star Wars to idealny pomysł na prezent lub ciekawy gadżet do pracy albo szkoły.


Gadżet w szczegółach:

  • Antystresowe zabawki Star Wars
  • Do wyboru 3 rodzaje: Stormtrooper, Boba Fett, Darth Vader
  • Zabawki wykonane z wytrzymałego i miękkiego tworzywa
  • Wysokość: 13 cm
  • Opakowanie: karton z okienkiem
Polecamy