Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Na widok tego przyjemniaczka stres sam odchodzi, a zaczyna się przerażenie w połączeniu z paraliżem … . Człowiek się zastanawia czy uciekać, czy… pochwycić tego gumowego potwora i stać się jego panem!
Przedstawiamy oficjalnie licencjonowany gadżet, stworzony z myślą o najbardziej zestresowanych fanach Lovecraft'a: oto Figurka antystresowa Cthulhu 15 cm, obok której nie da się przejść obojętnie. Całość wykonana w trosce o każdy, nawet najmniejszy szczegół, z miękkiej i solidnej gumy. Kto by pomyślał, że dotykania tego stwora wyrwanego ze świata mroku może być aż takie przyjemne?

Ale nie tak łatwo można nim zawładnąć, gdyż bez względu na to jak mocno go ściśniesz, jak bardzo go wymacasz – on wróci do swojego pierwotnego kształtu bez najmniejszego wysiłku. Nie pozostaje nic innego, jak zrobić z jego właściwości pożytek dla siebie i zwyczajnie wyładować się poprzez intensywne ściskanie Cthulhu w pracy, po szkole, na studiach czy przed ważną randką. Być może jesteś z pokolenia dzieci kwiatów i stres się ciebie nie ima, ale jeśli znasz kogoś kto nie może sobie poradzić z gorączkowym trybem życia – daj mu jego prywatnego Cthulhu i obserwuj jak spływa na niego ulga. Wrażenia zmysłowe dla Ciebie, jak i samego Cthulhu są nie do opisania!


Gadżet w szczegółach:

  • wysokość: ok. 15 cm
  • materiał: guma
  • wraca zawsze do swojej pierwotnej postaci
Polecamy