Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Robienie różnego rodzaju notatek niewątpliwie przydaje się nie tylko w życiu szkolnym, ale również studenckim, zawodowym, czy też osobistym. Właśnie dlatego wiele osób potrzebuje zeszytów. Niejednokrotnie takie artykuły w swoim wyglądzie nawiązują do znanych oraz lubianych tekstów kultury. Tak właśnie jest w przypadku dostępnego w naszym sklepie zestawu czterech zeszytów produkcji PriTTies Accessories. Chodzi tutaj, oczywiście, o „Fantastyczne Zwierzęta” stworzone przez J.K. Rowling pod pseudonimem Newt Skamander, które związane są z uniwersum serii „Harry Potter” wspomnianej autorki.

 Zestaw 4 zeszytów

W zestawie dostępne są cztery zeszyty, każdy w innym kolorze. Mamy tutaj zatem barwę żółtą, niebieską, zieloną, a także czerwoną, co nawiązuje do barw czterech domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Jest także akcent w kolorze czarnym oraz miejsce na podpisanie zeszytu przez właściciela. Wspomniane akcesoria są w formacie B5, który jest bardzo poręczny i popularny. Ich wymiary wynoszą zatem 17,6 centymetra szerokości oraz 25 centymetrów wysokości.

 Prezent dla każdego czarodzieja

Może to być świetny prezent dla osób, które należą do grona fanów wskazanego świata przedstawionego i chciałyby mieć w swojej kolekcji praktyczne przedmioty powiązane z nim związane. Takie drobiazgi nieraz doskonale sprawdzają się jako wyrażenie naszej sympatii do określonego tekstu kultury, a także jako przedmiot codziennego użytku. Różnego rodzaju zapiski towarzyszą nam przecież w rozmaitych okolicznościach. Warto mieć to na uwadze i rozważyć sprezentowanie takiego upominku bliskiej osobie.

Gadżet w szczegółach:

  • zestaw: 4 zeszyty
  • rozmiar: B5 (17,6 cm x 25 cm)
  • strony dekoracyjne z logiem
  • kolory: czerwony, żółty, zielony i niebieski - jak kolory domów w Hogwarcie!
  • produkt na oficjalnej licencji
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...