Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Gwiezdne wojny to jeden z najpopularniejszych filmów fantastycznych, zekranizowany w kilku częściach. Jego akcja toczy się w dalekiej przyszłości w odległej galaktyce i opiera się na odwiecznej walce pomiędzy dobrem a złem.
Ekskluzywne szachy star wars gwiezdne wojny, to propozycja dla wszystkich fanatyków tego filmu. Ten gadżet filmowy cieszy się ogromną popularnością i idealnie nadaje się na prezent.
 
Ekskluzywna szachownica star wars gwiezdne wojny, jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów. Jej wymiary to 41cm na 41cm. Powierzchnia tej szachownicy to najwyższej jakości szkło, po którym pionki bardzo łatwo się przesuwają. Na jej środku znajduje się emblemat Gwiazdy Śmierci. Jej plansza składa się z drewna połączonego z tworzywami sztucznymi, takimi jak MDF i Polyresin. Materiały te są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, dlatego szachownica ta warta jest swojej ceny. Z boku planszy znajduje się wysuwana szuflada, która zmieści bez problemu wszystkie pionki. Szuflada jest pojemna i wytrzymała, a jej wysuwanie jest lekkie i ciche. Za figury/pionki szachowe, których jest 32, służą najbardziej znane postacie z filmu Gwiezdne Wojny. Wśród nich można znaleźć Darth Vadera, czy Hana Solo.

Wszystkie postacie są wykonane bardzo precyzyjnie, przez co prezentują się wyjątkowo efektownie i idealnie odwzorcowują ich prototypy. Szachownica ta nie tylko zapewni wiele godzin wspaniałej rozrywki, ale także doskonale sprawdzi się jako ozdoba każdego wnętrza.
 
Takie gwiezdne wojny gadżety, na pewno spodobają się wszystkim fanom tego kultowego filmu. Gadżety star Wars to doskonała jakość w atrakcyjnej cenie.


Gadżet w szczegółach:

  • szachy star wars gwiezdne wojny
  • szklana powierzchnia
  • plansza z drewna i tworzyw sztucznych ( MDF i Polyresin)
  • wysuwane szuflady po bokach
  • 32 figury
  • wymiary: 41cm x 41cm
Napisz opinię
2015-04-13 07:49:32 - luks

Szachy prawdziwych fanów. Warte każdej złotówki. Doskonała jakość, perfekcyjne wykonanie. Polecam

Polecamy