Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Czy koniecznie trzeba udać się do wesołego miasteczka, by dopiero tam skosztować słodkiej waty cukrowej? Oczywiście, że nie. Bo czasem nawet niemożliwe wyjście do odlegle położonego centrum rozrywki, świetnie może zastąpić stołowa maszyna do waty cukrowej.

Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności by obsługiwać tego typu odjechane gadżety. Aby zrobić pyszną watę cukrową wystarczy jedynie nasypać cukru, a po wciśnięciu przycisku można już biały lub kolorowy, ale przede wszystkim słodki puch nawijać na patyczki.

Nawet jeśli stołowa maszyna do waty cukrowej znajdzie swoje zastosowanie jako prezent dla mamy czy prezent na osiemnastkę, to już nie ma wątpliwości, że gadżet będzie pożyczany z imprezy na imprezę. Szczególnie na takie, w których głównymi gośćmi będą dzieci, ale też dorośli wielbiciele i degustatorzy waty cukrowej.

Uwaga! Stawiając maszynę do waty cukrowej na Waszym stole, nie można zapomnieć o zaopatrzeniu się w dużą ilość patyczków i cukru. W końcu z doświadczenia wiemy, że słodki przysmak staje się szybko głównym punktem programu każdego przyjęcia.


Gadżet w szczegółach:

  • 24 miesięcy gwarancji
  • ładnie zapakowany produkt gotowy do podarowania
  • specyfikacja techniczna: napięcie – 230V, moc – 500W, częstotliwość – 50Hz
  • wymiary: wysokość – 26,5cm, średnica zewn. misy -  31cm, obudowa silnika – 15cmx15cmx11cm
  • patyczkami mogą być długie wykałaczki do szaszłyków (dostępne do kupienia w każdym supermarkecie)