Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Pamiętacie czasy dzieciństwa, kiedy to jeździło się na odpusty, szalało na karuzelach, strzelało z kapiszonów a także objadało się watą cukrową? Na pewno przypomnicie sobie teraz również zapach świeżo prażonej kukurydzy i Pana, który sprzedawał popcorn robiony w kolorowym wózku. Ile dałoby się, żeby powrócić do tamtych wspomnień, ehhh…

Ale, przecież to teraz jest możliwe! A szczególnie jeżeli ktoś uwielbia nietypowe gadżety lub stara się kupić dla kogoś oryginalny prezent z dowolnej okazji. Takim prostym i jednocześnie fantastycznym rozwiązaniem jest stołowa maszyna do popcornu. Miniaturowy wózeczek, który można postawić dosłownie wszędzie. A to jest ogromna zaleta, ponieważ możecie mieć swoją ulubioną prażoną kukurydzę w praktycznie każdym miejscu, w którym tylko sobie tego zażyczycie.

Stołowa maszyna do popcornu, to nie tylko idealny prezent na urodziny, ale także super atrakcja na przyjęcia, prywatki czy stół szwedzki postawiony na Sylwestra. Teraz na brak kukurydzy na imprezie nie będziecie mogli narzekać, a zasilany gadżet na prąd umożliwi ciągłą produkcję pysznego smakołyku. Urządzając maratony filmowe w domu, ze stołową maszyną do kukurydzy można w końcu poczuć się jak w kinie, a ze względu na jej oryginalny wygląd, nawet jak w starym kinie!


Gadżet w szczegółach:

  • maszyna bardzo ładnie zapakowana, gotowa do podarowania jako prezent
  • 24 miesięczna gwarancja
  • maszyna o wymiarach: 380x170x200
  • urządzenie elektryczne
  • maszyna łatwa w czyszczeniu