Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Zbliża się ważny mecz Twojej ulubionej drużyny, nie masz zbyt komfortowej sofy, a Twoje stare krzesło już nie spełnia swojej funkcji gdyż po ostatnim meczu zostało z niego tylko oparcie. To już nie problem gdyż mamy dla Ciebie oryginalny i wygodny fotel kibica. Fotel nie tylko sprawi, że poczujesz się wspaniale. Jego wygląd i niebanalny kształt zaimponuje Twoim znajomym, których właśnie zaprosiłeś na zbliżający się mecz. Fotel jest stabilny, nie fikniesz na nim niespodziewanego koziołka. Jego materiał dostosowuje się do osoby na nim siedzącej. Jest praktyczny, możesz go łatwo nadmuchać, a po złożeniu zajmuje  niewielką powierzchnię w Twojej szafie.

Fotel nadaje się na prezent dla kolegi lubiącego piłkę nożną, ale nie tylko, kupując ten odjechany gadżet sprawisz również niezwykłą atrakcję Twojemu dziecku, które wprost nie będzie chciało z niego zejść, a gdy będziesz mu czytać ulubione bajki dziecko z pewnością zasiądzie na fotelu kibica i będzie Twoim wiernym słuchaczem.

Fotel spełnia również inną funkcję. a mianowicie możesz na nim zażywać kąpieli słonecznych podczas wakacji Twojego życia. Dmuchany fotel możesz ustawić w salonie lub w pokoju Twojej pociechy. Możesz manewrować nim jak chcesz, a przekonasz się, że za spawą fotela wnętrze Twojego pokoju znacznie się ożywi!


Gadżet w szczegółach:

  • zajmuje mało miejsca
  • jest wygodny i praktyczny
  • łatwo go złożyć i napompować
  • posiada ciekawy nadruk – piłka
  • wymiary fotela: 90 x 90 x 60 cm
  • praktyczny gadżet dla Ciebie i dla Twojego dziecka
Napisz opinię
2014-04-12 22:54:53 - Mama Michasia

Mój syn uwielbia mecze, a taki fotel to doskonały prezent nie tylko dla dziecka. Z pewnością wrócę do sklepu po kolejne udane prezenty!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...