Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Każdy z nas przeszedł etap szkolny i każdy z nas męczył się z nijakim długopisem podczas gdy inni coraz to mieli nowe i ładniejsze długopisy. Potem praca i nadal ta sama długopisowa monotonia, podczas kiedy inni mają bajeranckie i stylowe długopisy.

Wiadomym jest, że długopis świadczy o nas. Z resztą jak każda rzecz, którą posiadamy. Dlaczego więc nie pokazać się od najlepszej strony i sprawić sobie bajerancki prezent od tak po prostu? No właśnie, dlaczego więc nie skończyć też z monotonią długopisową i nie fundnąć sobie mega gadżetu na biurko w swoim biurze? A no właśnie dlaczego? Bo nie było takich bajerów kiedyś jakie są dzisiaj. Dlatego więć to właśnie dzisiaj czas zaprezentować najbardziej eleganckie, najbardziej stylowe i najbardziej oszałamiające długopisy golfistyidealne na prezent! No bo co nas jeszcze powstrzymuje? Na pewno nie cena bo prawie jej nie widać, brak czasu? Też nie bo to w zasadzie nie zajmuje czasu. Brak miejsca na biurku? Raczej nigdy bo długopis to najważniejsza rzecz jaką każdy szanujący się człowiek powinien posiadać zawsze przy sobie.

Cóż więcej mówić, długopisy golfisty to pięknie wykonany prezent dla babci, dziadka, wnuka, syna matki czy ojca i to nie tylko miłośników golfia, ale przede wszystkim dla ludzi ceniących sobie elegancję i styl!


Gadżet w szegółach:

  • 3 metalowe długopisy – kije golfowe
  • opakowanie na prezent
  • 3 kolory wkładów
  • kije odwzorowaniem irona, drivera i puttera
  • możliwa wymiana wkładów.
Napisz opinię
2014-04-14 20:48:05 - żonka

Dobrze że pokusiłam się na te długopisy golfisty i je zamówiłam ponieważ są nie tylko idealnie wykonane i wykończone ale też jest to wręcz obowiązkowy gadżet dla osób interesujących się golfem. Mój mąż był wniebowzięty i zaskoczony pomysłowością.

2015-04-07 20:00:57 - Bogdan

Długopisy trwałe i świetnie wykonane. Rewelacja, a szef zachwycony!

2015-04-07 20:05:39 - milos

przyjemne z pożytecznym: produkt wysokiej jakości, dla każdego fana golfa

2015-04-13 07:40:40 - żona

Mąż był zachwycony. Polecam!

2017-08-27 17:06:56 - Kuba

Idealny zestaw długopisów. Odkąd je mam, nikt ich nie podbiera bo myśla ze to mini kije golfowe!!!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...