Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Deska do krojenia Star Wars Millenium Falcon - Sokół Millenium to gadżet – ideał dla fana Gwiezdnych Wojen, który lubi spędzać czas w kuchni przygotowując różne międzygalaktyczne potrawy. Nadaje się na prezent, bowiem jest wykonana z wysokiej jakości materiału (PMMA), a fakt że jest to produkt oficjalnie licencjonowany tylko dodaje całości smaczku.

To gadżet kuchenny i interesujący przedmiot w jednym – o optymalnych wymiarach i designerskim wzorze. Śmiało można się nim chwalić, a nawet podać zimne przekąski na stole – nie tylko na gwiezdnych imprezach, bo dlaczego nie podkreślać swojego zamiłowania do sagi Star Wars na każdym kroku, w tym także poprzez zastawę stołową?

Ma niecodzienny kształt, który zrobi wrażenie na każdym! Na pewno ani żaden domownik, ani żaden gość nie będzie mógł przejść obok takiego akcesorium kuchennego obojętnie. Tym bardziej ten, kto również należy do szerokiego grona zapalonych fanów gwiezdnych wojen! Bez względu na to, która część czy seria Star Wars jest Twoją ulubioną – taki przybór kuchenny, jakim jest ta deska do krojenia  Millenium Falcon musi się znaleźć w Twoich akcesoriach! Jej solidne wykonanie to już ostateczny argument dlaczego warto się skusić na przygotowanie najbliższego posiłku z udziałem tej deski.


Gadżet w szczegółach:

  • wysokiej jakości deska do krojenia
  • gadżet oficjalnie licencjonowany
  • wymiary: 40 x 30 cm
  • materiał: PMMA
Napisz opinię
2017-02-04 19:34:30 - Kamil

Deska wykonana z bardzo trwałego materiału. Łatwo sie czysci, nie rysuje się i bardzo fajnie wygląda.