Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Uwaga! Nadciągają czołgi Challenger, piechota kryć się! Na polu bitwy zapewne nie raz było słychać taki okrzyk, w wielu językach. Klocki COBI stworzyły modele zdalnie sterowane najpopularniejszych czołgów. Teraz, na ubitej ziemi (choć dywan też się do tego nieźle nadaje Mrugnięcie ) mogą stanąć przeciwko sobie czołg COBI Challenger i czołg COBI T-72 (dostępny także w naszym sklepie). W połączeniu z innymi zabawkami elektronicznymi COBI, stwórz własną epicką bitwę!

Elektroniczne czołgi Cobi są to modele zdalnie sterowane pilotem (na podczerwień) do samodzielnego złożenia. Czołg Challenger II posiada wiele ruchowych elementów. Porusza się w trzech różnych prędkościach oraz posiada 2 tryby intensywności świateł. Obrotowa wieżyczka (obrót o 360 stopni!) i niezależny tryb poruszania się gąsiennic to tylko kolejne zalety tego modelu. Czołg porusza się z maksymalna prędkością 4 km/h a zasięg pilota to 10 metrów. Dzięki temu czołg COBI Challenger II jest niezwykle szybki, zwinny i samo jego sterowanie sprawa niezwykłą frajdę.

Ponadto, czołg zapakowany jest w eleganckie i solidne metalowe pudełko dodając tylko kunsztu samemu produktowi który idealnie nadaje się na prezent.


Klocki COBI w szczegółach:

  • Czołg COBI Challenger II - Elektroniczne czołgi
  • Zdalne sterowanie pilotem na podczerwień
  • Zasięg pilota 10 metrów
  • Zestaw wymaga baterii (nie dołączone do zestawu): czołg 4 x AA (czas pracy ok. 5 godzin) oraz pilot 2 x AAA
  • Zabawka dla dzieci od 8 lat
  • Wymiary metalowego opakowania: 35,5 x 31,5 x 9,5 cm