Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Uwaga! Nadciągają czołgi Challenger, piechota kryć się! Na polu bitwy zapewne nie raz było słychać taki okrzyk, w wielu językach. Klocki COBI stworzyły modele zdalnie sterowane najpopularniejszych czołgów. Teraz, na ubitej ziemi (choć dywan też się do tego nieźle nadaje Mrugnięcie ) mogą stanąć przeciwko sobie czołg COBI Challenger i czołg COBI T-72 (dostępny także w naszym sklepie). W połączeniu z innymi zabawkami elektronicznymi COBI, stwórz własną epicką bitwę!

Elektroniczne czołgi Cobi są to modele zdalnie sterowane pilotem (na podczerwień) do samodzielnego złożenia. Czołg Challenger II posiada wiele ruchowych elementów. Porusza się w trzech różnych prędkościach oraz posiada 2 tryby intensywności świateł. Obrotowa wieżyczka (obrót o 360 stopni!) i niezależny tryb poruszania się gąsiennic to tylko kolejne zalety tego modelu. Czołg porusza się z maksymalna prędkością 4 km/h a zasięg pilota to 10 metrów. Dzięki temu czołg COBI Challenger II jest niezwykle szybki, zwinny i samo jego sterowanie sprawa niezwykłą frajdę.

Ponadto, czołg zapakowany jest w eleganckie i solidne metalowe pudełko dodając tylko kunsztu samemu produktowi który idealnie nadaje się na prezent.


Klocki COBI w szczegółach:

  • Czołg COBI Challenger II - Elektroniczne czołgi
  • Zdalne sterowanie pilotem na podczerwień
  • Zasięg pilota 10 metrów
  • Zestaw wymaga baterii (nie dołączone do zestawu): czołg 4 x AA (czas pracy ok. 5 godzin) oraz pilot 2 x AAA
  • Zabawka dla dzieci od 8 lat
  • Wymiary metalowego opakowania: 35,5 x 31,5 x 9,5 cm