Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Maskotki od zawsze były kochane – nie tylko przez dzieci. Kolorowe, miękkie, w radosnych kształtach i przede wszystkim ciepłe. W sam raz do przytulania rano i wieczorem. Jeśli wydaje Wam się, że wyrośliście ze słodkich maskotek, koniecznie musicie poznać Cieplaki Przytulaki. Maskotki, którym nadano wygląd radosnych sów, poprawią humor niejednemu smutasowi.

Oto przed Wami kolekcja sów – duże okrągłe oczy, malutkie skrzydła oraz sterczące do góry uszy. Kolekcja składa się z trzech różnych modeli pluszaków, z których każdy jest w innymi kolorze. Sowa fioletowa, sowa turkusowa i sowa beżowa. Wybierz model stworzony specjalnie dla Ciebie i rozkoszują się delikatnym, miękkim i ciepłym pluszem.

To jednak nie wszystkie zalety, które mają do zaoferowania Cieplaki Przytulaki Sowy. Nazwa zobowiązuje, dlatego by zaoferować Wam maksymalizację doznań płynących z tych maskotek, zachęcamy do umieszczenia Cieplaków w mikrofalówce i podgrzanie przez odpowiedni czas. W efekcie Sowy będą jeszcze gorętsze, w sam raz na długie zimowe wieczory i noce. Podgrzewanie jest zupełnie bezpieczne, dlatego nie trzeba się obawiać o żadne wewnętrzne lub zewnętrzne uszkodzenia Waszych kochanych maskotek.


Maskotka w szczegółach:

  • Cieplaki Przytulaki w kształcie Sowy
  • Dostępne 3 modele
  • Maskotka do podgrzewania w mikrofalówce
  • mikrofalówka 600-800W – czas podgrzewania max. 120 sekund 
  • mikrofalówka 850-1000W – czas podgrzewania max. 90 sekund 
  • Zalecane tylko pranie ręczne
  • Wysokość siedzącej maskotki: 30 cm
  • Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat
Napisz opinię
2014-04-08 10:48:31 - Mateusz

zamówiłem takiego cieplaka bo strasznie jej się podobał a sam też interesuje się jak to wszystko działa, nie widziałem jeszcze takich zabawek w sklepach, poza tym cena jest bardzo przystępna

2014-04-08 14:24:31 - zakochany

Super! Kupilem swojej ukochanej na nasza rocznice związku i była wniebowzięta. Pluszak solidnie wykonany i naprawdę może ogrzać kobiete jak mnie nie ma w domu :)

2014-04-09 20:53:16 - Teresa

Moja czterolatka, zmarźluch oszalała na punkcie tej sowy. Świetna rzecz :)

2014-04-12 23:05:15 - myszka

Jest urocza, a w dodatku cieplutka! Zamówiłam na prezent dla kumpeli, szybka dostawa, zdązyłam na czas :)