Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jednym z ciekawszych pojazdów w Chima jest krokodyla łódź Craggera. Wielki statek zachwyca oryginalnym wyglądem i niesamowicie dużą ilością broni oraz elementów ruchomych. Łódź Craggera jest szybka, zwinna, a do tego zwycięsko wychodzi ze wszystkich pojedynków.

Lego Chima – krokodyla łódź Craggera to wyjątkowy zestaw 609 klocków LEGO, z których skonstruujesz potężną łódź unoszącą się na wodzie. W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

  • krokodyla łódź Craggera – wyposażona w ruchomą, otwieraną paszczę, poruszający się ogon i szpony. Dodatkowo łódź wyposażona jest w otwierany kokpit i wyrzutnię rakiet - wymiar: 10 x 57 x 5 cm (wysokość x długość x szerokość)
  • mniejsza odczepiana łódź - wymiar: 3 x 9 x 5 cm (wysokość x długość x szerokość)
  • skutery wodne - wymiar: 3 x 4 x 3 cm (wysokość x długość x szerokość) 
  • helikopter – wymiar 8 x 30 x 25 cm (wysokość x długość x szerokość)
  • bronie CHI – 4 szt.
  • mini figurki LEGO – 6 szt. (Cragger, Crominus, Crooler, Rawzom, Leonidas i Lennox)

W szybkim i prawidłowym złożeniu klocków pomoże szczegółowa instrukcja. Oryginalne klocki Lego Chima to gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości, który długo i niezawodnie będzie służył w zabawie, rozwijaniu zdolności manualnych oraz kształtowaniu wyobraźni.


Zabawka w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Chima  – krokodyla łódź Craggera
  • Zestaw złożony z 609 elementów i 6 postaci (z elementów zbudujesz łódź Craggera, mniejszą łódź helikopter, skutery wodne)
  • Łódź unosi się na powierzchni wody!
  • Zabawka dla dzieci od lat 8
Napisz opinię
2013-09-06 00:19:33 - maciek

Super zestaw, mam go i jest super :)

2015-04-13 08:12:55 - august

Każdy zestaw Lego przykuwa uwagę - ten jest jednym z lepszych. Polecam