Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gadżety filmowe sprawdzają się zarówno w życiu prywatnym, ale i służbowym. Można przyczepić do kluczy, piórnika, plecaka, torebki oraz każdej innej rzeczy - najłatwiej będzie nam go przyczepić do jakiegokolwiek suwaka. Upominki Star Wars to doskonały sposób na prezent dla wszystkich fanów tej kultowej serii, która zawróciła w głowach setkom ludzi.

Dzisiaj gadżety Star Wars to prawdziwe dzieła sztuki. Breloczek bardzo łatwo można przyczepić do ubrania oraz różnych dodatków. W hełmie Stormtroopera znajdziemy latarkę, którą możemy oświetlić sobie drogę czy szukać drobnych przedmiotów w damskiej torebce. Najlepiej przymocować go do kluczy, wtedy zawsze będziecie mieli go pod ręka. Dla dziecka będzie równie ciekawym prezentem, niezależnie od jego wieku.

Star Wars brelok do kluczy to świetna propozycja dla wszystkich fanów kultowych filmów. Breloczek wykonany jest z trwałych materiałów i doskonale się prezentuje. Dzięki tradycyjnemu kołu mamy możliwość zamontowania go w wielu miejscach. Sprawdzi się dla osób w każdym wieku i każdej płci – nie ma żadnych granic :)

Ten mały drobiazg sprawi, ze osoba obdarowana poczuję się bardzo szczęśliwa i wyjątkowa. Spraw bliskim radość już dziś!


Gadżet w szczegółach:

  • brelok jest równocześnie latarką
  • wysoka jakość wykonania
  • bateria: 2xCR2025
  • mocujemy go za pomocą standardowego kółka
  • opakowanie: blister – idealne na prezent