Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Akcesoria o charakterze relaksującym cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć ciekawy gadżet, jakim jest zabawka antystresowa w kształcie Batarangu, czyli broni używanej przez legendarnego Batmana. Przedmiot wyprodukowany został przez firmę Paladone i może być bardzo przydatny nie tylko ze względu na swoje praktyczne zastosowanie, ale również z perspektywy sentymentalnej. Wiele osób bowiem naprawdę ceni sobie przygody wspomnianego superbohatera i chciałoby posiadać gadżet związany z tym światem przedstawionym. Taki drobiazg może być doskonałym upominkiem dla bliskiej osoby, która fascynuje się Batmanem.

Antystres Batarang 

Postać stworzoną przez Billa Fingera i Boba Kane’a niewątpliwie można nazwać kultową. Zabawka relaksująca z symbolem nawiązującym do ponadczasowego superbohatera jest w kolorze czarnym i posiada stosunkowo niewielkie rozmiary. Jest ona wygodna w użytkowaniu i może pełnić zarówno funkcje praktyczne, jak również dekoracyjne. Kolekcjonowanie gadżetów związanych z popularnymi tekstami kultury jest w dzisiejszych czasach często spotykanym zjawiskiem. Dla wielu osób staje się to hobby. Jeżeli zatem znamy kogoś, kto zalicza się do grona pasjonatów Batmana i czuje sentyment do tej postaci, taki przedmiot może być dla niego istotnym sygnałem, że chcieliśmy znaleźć upominek dopasowany do jego upodobań. Poręczna zabawka może okazać się tutaj miłym drobiazgiem, który będzie przywoływał przyjazne wspomnienie o nas w pamięci obdarowanego.

Gadżet w szczegółach:

  • wykonana z miękkiego materiału
  • antystres mieści sie w dłoni
  • produkt zapakowany w tekturowe pudełko z przezroczystym okienkiem
  • produkt na oficjalnej licencji