Wczytuję dane...

Klocki Lego - bawią i uczą.

Klocki Lego - bawią i uczą.

Klocki Lego od pierwszy chwil pojawienia się na rynku wzbudza zachwyt dorosłych oraz dzieci. Klocki pobudzają wyobraźnię, pozwalają się zrelaksować, przydają się nawet w pracy np. w architekturze czy planowaniu przestrzeni. Zestawów jest całe mnóstwo i na pewno każdy stworzy coś idealnego dla siebie.

Lego minifigurki 71000 seria 9 to najbardziej upragniona zabawka. Kolekcjonowanie ludzików bardzo wciąga i niejeden dorosły będzie zachwycony tego rodzaju zabawą. Ludziki przedstawiają wiele różnych postaci. Seria 9 proponuje między innymi rzymskiego cesarza, obcego mściciela, hydraulika, rycerza, syrenę oraz mnóstwo innych, ciekawych figurek. Ludziki uzupełniają nasze budowy, mogą stanowić element miasteczka które wybudujemy. Wystarczy tylko zebrać odpowiednią kolekcję. Na ludzikach świat się nie kończy i firma Lego oferuje nam znacznie więcej minifigurki.

Budowanie miasta, tworzenie prawdziwych metropolii dzięki klockom Lego jest możliwe. Mamy dwie możliwości – korzystanie z podstawowych klocków z pomocą których samodzielnie zbudujemy domy, szkoły oraz inne konstrukcje lub też zakupienie konkretnego zestawu przedstawiającego wybraną konstrukcję. Bardzo popularna jest Lego remiza strażacka z serii Lego City, która zawiera wszystkie szczegóły takie jak rura strażacka, wozy strażackie oraz oczywiście budynek z odpowiednim oznaczeniem. Każdego dnia w naszym mieście z klocków może zdarzyć się pożar. Warto zatem być odpowiednio ubezpieczonym na taki wypadek. Co jeszcze na pewno musi się znaleźć w mieście? Lego City - mobilna jednostka policji uchroni naszych lego ludzików przed przestępstwami i będzie pilnować porządku w zbudowanym mieście. A jeśli jest policja, koniecznie musi znaleźć się też wielki wóz strażacki! Wóz strażacki - Lego City to ogromny pojazd, który poradzi sobie z każdą niebezpieczną sytuacją w mieście. Budowanie z klocków Lego jest wspaniałą zabawa. Jak już wspomnieliśmy samo budowanie rozwija dzieci jak i dorosłych. Potrzebujemy tylko odpowiednich klocków. Teraz wszystko zależy od naszej wyobraźni. Służby ratunkowe Lego to również śmigłowce, samoloty, które możemy złożyć jak tylko chcemy. Jeśli dodamy kilka elementów do naszego pojazdu

Klocki Lego to wiele różnych serii. Dlatego pasjonat klocków z pewnością wie, czym jest seria Lego Chima. Chi Laval oraz inne postacie z tej serii to bohaterowie, a właściwie wojownicy różniący się między sobą wyposażeniem oraz możliwościami. Kreatywny prezent dla wszystkich lubiących klocki! Seria Chima proponuje wielu różnych wojowników, dzięki czemu możemy ich modyfikować według własnego uznania. Stwórzmy swojego  indywidualnego bohatera, wybierzmy kolory, bronie, moce, a potem urządźmy ze znajomymi walki. Dodatkowo wszystkie postacie można ze sobą łączyć! Stworzenie oraz wytrenowanie wojownika to prawdziwa przygoda dla każdego. Każdy z nich ma swoje moce oraz bronie. Z kilku wojowników z pewnością stworzymy ciekawą, wielką postać.

Hero Factory Lego to kolejna odsłona wojowniczych bohaterów z klocków. Tym razem mamy do czynienia z bardziej piekielnym wykonaniem, które walczy równie ochoczo. Wszystkie postacie mają bronie, jednak to my musimy nauczyć się nimi władać. Szczególnie do gustu przypada Pyrox 44001, który zamiast ludzkiej głowy ma byczą! Uwaga zatem na rogi oraz inne elementy wojownika. Postacie z serii Factory również możemy modyfikować używając wszystkich klocków marki Lego. Nie musimy zatem ograniczać się jedynie do tej serii. Na Świecie jest bardzo wielu pasjonatów tego rodzaju wojowników. Klocki dają bardzo wiele możliwości, a samo tworzenie bohaterów pobudzi do kreatywnego myślenia. A może stworzymy kolejną postać wybitnego komiksu? Wszystko zależy od nas i naszej pomysłowości.

Czy danie komuś na prezent klocków jest dobrym pomysłem? Z pewnością wiele osób nie spodziewa się takiego upominku, a każdy może z klocków wyczarować co tylko zechce. Lego to klocki dla dzieci, jak i dla dorosłych. Sama seria Lego City to wszelkiego rodzaju domy, domki oraz struktury, które znajdują się w każdym mniejszym oraz większym mieście. Nie musimy sami wymyślać jakich użyć klocków do zbudowania domu. Szczególnie ciekawe konstrukcje to znane budowy, takie jak Wieża Eiffla czy też Opera Sydney. Wystarczy tylko kilka chwil, aby znaleźć interesujące nas klocki. Zestawy możemy jak najbardziej łączyć. Klocki jednocześnie uczą tego jak konstruować oraz budować. Musimy zaczynać od fundamentów, pamiętać o oknach, drzwiach, dachówkach. O takie elementy nie musimy się martwić - wszystkie znajdziemy w zestawach!

Konstruowanie z klocków wymaga wyobraźni. Chociaż złożenie zestawu zgodnie z rysunkiem na opakowaniu wcale nie jest łatwe! Łączenie klocków daje nam bardzo wielkie pole do popisu. Możemy układać swoje własne projekty. Prawdziwi pasjonaci klocków Lego mają swoje własne forum internetowe, spotykają się na eventach, gdzie każdy pokazuje swoje własne propozycje na wykorzystanie klocków. Konieczne jest jednak dokładne przejrzenie wszystkich propozycji - zobaczmy czym dokładnie możemy zachwycić innych i siebie. A może znajdziemy ulubioną konstrukcję świata w postaci klocków? Wystarczy tylko dobrze poszukać! To zabawka na każdą okazję, dla każdego.

Co jeszcze oferuje znajdziesz w naszej ofercie?
- Lego Ninjago 9445 - Ninjago Perła Przeznaczenia 9445 dla lubiących statki i wielkie przygody,
- Lego Dino - Pościg Raptora to idealny pomysł dla lubiących prehistorię,
- Lego City - Ciężarówka Górska bardzo duża i ciekawa,
- Lego Dino - Pułapka na Triceratopsa,
- Lego Dino 5886 - Tyranozaur Łowca
i wiele, wiele innych.

Dla prawdziwych wielbicieli Lego znajdzie się również Lego Lampka Darth Vader - Gwiezdne Wojny - Lego Star Wars. Teraz cały pokój może być urządzony w stylu Lego!