Wczytuję dane...

NOWOŚĆ - Kubki Latte-macchoiato

Ngadzety filmowe kubek batmaniezależnie czy to poniedziałek, czwartek czy sobota, każdy poranek jest trudny. Wielu z nas początek dnia rozpoczyna od porządnej dawki kofeiny w postaci kawy bądź po prostu mocnej herbaty. Bardzo popularna w ostatnim czasie stała się „Cafe Latte”, który składa się z espresso i ciepłego, spienionego mleka. Taka kawa nie tylko pobudza, ale jej smakiem możemy delektować się znacznie dłużej niż „małą czarną”.  Z tego powodu jest chętnie wybierana w kawiarniach, a większość firmowych ekspresów ma opcję „latte” bądź posiadają spieniacz do mleka.

gadżety filmowe kubek star warsCafe latte wymaga oczywiście odpowiedniego kubka. Zwykle podaje się ją w wysokich i przezroczystych szklankach aby dostrzec warstwy i kolorystykę kawy i mleka. W pracy nie ma to tak wielkiego znaczenia, a nasz kubek powinien być wykonany z dobrego materiału, utrzymywać ciepło oraz dobrze leżeć w dłoni. Nie zapomnijmy o jego wielkości! Niezależnie czy jesteśmy w pracy czy w domu, chcielibyśmy aby nasz napój starczył nam na długo. W takich sytuacjach idealnie sprawdzą się kubki pojemności 500 ml.

gadżety filmowe kubek marvelWychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w naszej ofercie pojawiło się kilka nowych kubków latte-macchiato. Każdy z nich wykonany jest z kamionki (wyrób ceramiczny odporny na uszkodzenia mechaniczne), a druk jest bardzo trwały. Pokaż wszystkim, że jesteś fanem fantasy czy geek’iem i wybierz odpowiedni dla siebie kubek!

gadżety filmowe kubek harry potterJeśli jesteś nocnym markiem, chcącym chronić swoje miasto to kubek Batman’a jest stworzony z myślą o Tobie. Widnieje na nim reflektor wzywający Mrocznego Rycerza na pomocy. Dla osób, które wolą jednak władać światem, polecamy kubek Darth Vader, z napisem „I like my coffee on the Dark Side”. Dla fanów uniwersum Marvela polecamy kubek Marvel. Czerwony klasyczny wzór z „ikonkami” komiksowymi, takimi które możemy obejrzeć przed filmami czy kreskówkami tej serii. Jeśli jesteście fanami magii i czarodziejskiego świata, sprawdzą się u Was dwa magiczne kubki. Bordowy kubek 9 ¾ Hogwart Express oraz kubek „Don’t let the muggles get you down” przypominający o sile magii.

gadżety filmowe kubek harry potterNasza kolekcja stale się powiększa i oczekuj kolejnych nowości!

Każdy z kubków posiada oficjalną licencję i nie jest to żadna podróbka!

Cena każdego z kubków to ok. 49,50 złotych!

Obsługa IdealneUpominki.pl