Wczytuję dane...
EAN: 071570001827
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Dla wszystkich fanów Harre’go Pottera nasz sklep przygotował idealne zestawy prezentowe, które każdemu sympatykowi sagi sprawią wiele radości.

Zestaw MINI to prawdziwy hit! Zestawienie dwóch najbardziej popularnych słodyczy, które kojarzą się z książkami o Harrym Potterze.

Czekoladowa żaba! Kto nie pamięta sceny z pierwszej części filmu, kiedy Harry wykupił wszystkie słodycze z pociągu, podczas pierwszej podróży do Hogwartu! Magiczna, czekoladowa żaba szybko wyskoczyła mu z ręki i szybkim susem była już za oknem! Nie zrób tego błędu i mocno trzymają ją w rękach, zanim trafi do Twojej buzi! A że trafi nieraz, to jesteśmy o tym przekonani!

Czekoladowa żaba jest niesamowicie realistyczna! Amerykańska firma Jelly Belly stanęła na wysokości zadania i stworzyła przepyszną żabę z mlecznej czekolady. Jednak to nie wszystkie niespodzianki! Żaba jest wypełniona prasowanym ryżem, co dodatkowo sprawia, że jej smak pozostanie w naszej pamięci na dłużej.

Nie zapominajmy o kartach! W środku znajduje się karta przedstawiająca czarodzieja, dokładnie tak jak w książce! Możemy się nimi wymieniać z innymi fanami i zbierać wszystkich z kolekcji. Pyszny słodycz, który gwarantuję świetną zabawę!

Fasolki wszystkich smaków Bertiego Bott’sa! Zabawa, która nigdy się nie kończy! Tych pyszności nie trzeba nikomu przedstawiać! Ale czy tak do końca mówimy tutaj o pysznościach ;)

Fasolki wszystkich smaków Bertiego Bott’sa to prawdziwa niespodzianka. Nigdy nie wiemy, co właśnie wkładamy do ust, czy będzie to fasolka o smaku woskowiny usznej, czy może waty cukrowej! Właśnie ta niewiedza stanowi świetną zabawę i czasami „pyszną niespodziankę”.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...