Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World był długo wyczekiwanym filmem, kontynuującym jednocześnie sagę Jurassic Park. Nie zawiódł on oczekiwań wielu widzów. Dinozaury znowu rządzą na białym ekranie!

My ze swojej strony, mamy możliwość i przyjemność zaoferować Państwu figurkę (Action figure) producenta Hasbro, stworzonej w specjalnej serii zabawek Jurassic World. Tym razem, jest to Tyranozaur Rex - największy rzeczywisty drapieżnik, który stąpał po lądzie. Najgroźniejszy drapieżnik stworzony przez naturę i zyjący na ziemi! Król gadów! Król dinozaurów! Znacznych rozmiarów gad, wyposażony w duże tylne kończyny i niewielkie przednie, długi i silny ogon, oraz ogromną paszczę, wypełnioną ostrymi zębami po same brzegi. To jest właśnie obraz Tyranozaura Rexa, który jest jednym z bohaterów każdej części Jurassic Park. Ponadto, w Jurassic World zyskuje on pewnego rodzaju pozytywny wizerunek :), walcząć z Indominus'em Rex'em (tworem laboratoryjnym).

Action figure Hasbro Tyranozaurus Rex posiada aż 20 centymetrów długości. Jest to sporych rozmiarów zabawka. Ponadto posiada specjalny mechanizm, dzięki któremu po naciśnięciu ogona, porusza się jego szyja, głowa i szczęka. T-Rex tworzy idealną kolekcję wraz z pozostałymi dinozaurami z Jurassic World.Zabawka w szczegółach:

  • Tyranozaur Rex - Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures - ruchome kończyny, szczęka.
  • Zabawka dla dzieci 4+ lat
  • Sprawdź także całą serię Jurassic World!