loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się: Strona główna » 

Produkty wycofane

 
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
prezenty

Wykopaliska - gorączka złota

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 5.0  ocen: 1
  • Opis produktu

To jak bardzo kochamy nasze dzieci udowadniamy chociaż by tym z jakim trudem i z jaką starannością dobieramy prezent dla niego by był on jednocześnie doskonałym upominkiem, wspaniałym gadżetem i dodatkowo nie był on banalnym śmieciem zawadzającym w mieszkaniu. Wykopaliska-gorączka złota- idealny prezent dla twojego dziecka!! Tak, to jeden z tych starannie dobranych prezentów, które sprawdzą się naprawdę na długi czas.

Wykopaliska – gorączka złota to kolejny z serii wykopalisk prezent, dla niestrudzonych poszukiwaczy skarbów. Wiele jest historii opowiadających o ludziach, którzy poszukiwali złota by się wzbogacić, wiele z nich jest tak samo niezwykłych jak ten cudowny prezent, który skutecznie działa na wyobraźnie dzieci. Nie ma co! Kto z nas nie szukał kiedyś złota i nigdy go nie znalazł?! Zapewne większość. Teraz mamy możliwość rozpocząć poszukiwania i znaleźć to co najpiękniejsze  - tak bardzo upragnione złoto! Spowite niesamowitymi opowieściami poszukiwania staną się jedną z największych przygód jakie może przeżyć twoje dziecko! A ten niezwykle pomysłowy i oryginalny prezent tylko w tym pomoże, zapewniając niezapomniane chwile.

Wiadomo, że seria idealnych prezentów jakimi są wykopaliska to nie tylko świetna i nieskończona zabawa, ale także ciekawa i prosta nauka o historii złota i pirytu bo to z niego – łudząco podobnego materiału - są zrobione nasze złote bryły. Wykopaliska to także uśmiech i radość dzieci na samą myśl o przeżyciu niesamowitej przygody jaką jest zabawa zapewniona tym niesamowitym i niepowtarzalnym prezentem.


Gadżet w szczegółach:

  • zestaw zawiera 6 brył, lupę, woreczek na złoto
  • 2 karty informacyjne na temat złota i pirytu 
  • uczy, bawi i pobudza wyobraźnię.