loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się: Strona główna » 

Wszystkie produkty

 
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
prezenty
prezenty
prezenty

LEGO CHIMA 70205 - CHI RAZAR

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 5.0  ocen: 1
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Potraficie odpowiedzieć jakie są kruki? Te wielkie, groźnie wyglądające ptaszyska są nie tylko waleczne i odważne, ale również przebiegłe. Ich małe oczka cały czas uważnie śledzą otoczenie, w poszukiwaniu jakiejś okazji. Nie inaczej jest w Chima. Przykładem niech będzie Chi Razar z plemienia kruków. To wielkie ptaszysko ma tylko jeden cel – zarobić jak najwięcej.

Dla Razara nie ma zadań nie do wykonania – o tym czy się ich podejmie, decyduje wyłącznie stawka. Przebiegłe i chciwe ptaszysko nie odpuści żadnej okazji, w której mogłoby się wzbogacić. Planując z nim interesy, miej się na baczności i nie spuszczaj z oka swojego portfela. Nawet jeśli Razar wydaje Ci się przyjacielsko nastawiony, nic nie oszuka jego prawdziwej natury. Razara najczęściej ujrzysz u boku Craggera, który oznacza dla niego szansę na ciekawe zyski.

Ciekawi Cię charakter tej skomplikowanej istoty, jaką jest Razar? Poznaj jej tajniki i najskrytsze zakamarki, składając Razara z klocków Lego. Posłuż się zestawem Lego Chima, z którym stworzysz wierną replikę bajkowej postaci.


Gadżet w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Chima – Razar
  • Zestaw złożony z 68 elementów, z których zbudujesz Razzara – chciwego kruka
  • Zabawka dla dzieci od lat 6

2015-04-13 08:14:32 chiza

Komentarz

wszyscy koledzy syna takie mają, teraz ma i on! super upominek!