loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się: Strona główna » 

Produkty wycofane

 
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty
prezenty

Jenga Boom

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 5.0  ocen: 1
  • Opis produktu
  • Filmy video

Jesteś w swoim pokoju, patrzysz na zegarek, wskazówka niemiłosiernie pnie się do przodu, tyk, tyk, tyk, lecą nieubłaganie kolejne sekundy, patrzysz na stół, później znów na zegarek, czujesz zimny pot na swoim czole, zerkasz na zegarek, czas się kończy, słyszysz coraz mocniejsze bicie swojego serca, zimne krople spływają po Twoim kręgosłupie, to już ostatnie sekundy, tyk, tyk, tyk ...... BOOM.

Nie, wbrew pozorom nie jest to recenzja nowego filmu kina akcji, jest to rzeczywista relacja z nowej rozgrywki w popularną grę Jenga! Producent gry, firma Hasbro, wydała nową, wybuchową odsłonę gry Jenga - Jenga Boom. Obecnie aby wygrać nie wystarczy tylko ułożyć wieże, konieczne jest wykonanie tego w odpowiednim czasie. Grę rozpoczyna się w tradycyjny sposób, jednakże początkową wieżę układa się na bombie. Następnie ją aktywujecie poprzez wyciągnięcie sznurka (podpalenie lontu bomby) i start! Wyciągacie klocki jeden po drugim, a wszystko po to by wygrać i zdąrzyć przed wybuchem oraz zburzeniem wieży.

Zestaw Jenga Boom zawiera 36 drewnianych klocków, rękaw do ustawienia wieży, bombę - detonator oraz instrukcję. Całość jest zapakowana w tematyczne eleganckie opakowanie.


Zabawka w szczegółach:

  • Jenga Boom
  • eleganckie opakowanie
  • zestaw: 36 klocków, rękaw, detonator bomba, instrukcja
  • dla dzieci w wieku od 6 lat